Atgal

Nendriniai stogai pasižymi ilgaamžiškumu, tačiau tik tuo atveju, jei jie užkloti išties tinkamai ir kokybiškai. 
Savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės darbus, nes UAB „Redlita“ meistrai turi ilgametės, įvairiapusės patirties.

Kad nendrinis stogas Jums tarnautų 50 ir daugiau metų, jis turi būti paklotas kokybiškai, laikantis aukščiausių technologinių standartų. Be to, stogui turi būti naudojamos kokybiškos nendrės, taip pat tinkamai parinkta stogo konstrukcija, teisingai pasirinktas stogo nuolydžio kampas, o svarbiausia – visų reikalingų darbų kokybė.

Nendrinį stogą nuo ugnies siūlome apsaugoti impregnuojant jį specialiu, kokybišku impregnantu. Jei nendrių stogas uždengtas kokybiškai, laikantis visų technologinių ir priešgaisrinės saugos reikalavimų, tai ypač sumažina tikimybę, jog nendrinis stogas užsidegs. Tarkime, padegtas vienas knygos lapas užsiliepsnos labai greitai, o pabandžius uždegti užverstos knygos lapus tai padaryti nebus taip lengva. Tai galioja ir nendriniam stogui. Jei jis uždengtas kokybiškai - yra tvirtas ir kietas, o tai neleidžia greitai įsiplieksti liepsnai. 

Naudodami naujausias technologijas, UAB „Redlita“ meistrai gali pagaminti bet kokios konstrukcijos stogą, atsižvelgiant į užsakovo norus. Galime pakloti netgi vertikalios padėties nendrinį stogą. Klientams siūlome įvairiausių galimybių ir turime patirties atliekant sudėtingiausius užsakymus. Mūsų meistrų paklotų nendrinių stogų įvairovę ir technologines galimybes rasite internetinio tinklapio skyriuje Galerija.