Nendriniai stogai – gamta ant Jūsų namo stogo. Tūkstančius metų gyvuojanti tradicija stogus kloti nendrėmis, šiomis dienomis išgyvena atgimimą. Šiuolaikinės technologijos lėmė, kad šie stogai ilgaamžiškesni ir atsparūs gaisrui. \UAB „Redlita“ komanda nendrinius stogus dengia jau 10 metų. Būtent ilgametė, kasdienė darbo patirtis daugiausiai Olandijoje, kitose Europos šalyse bei Rusijoje, Latvijoje ir Lietuvoje leidžia mums klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės darbus. Dauguma darbuotojų įmonėje dirba jau daug metų. Sukaupta patirtis padeda profesionaliai atlikti darbo užduotis, o iškilus problemoms, kompetentingai jas spręsti. Su klientais bendraujame lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Lietuvoje nendrinių stogų dengimo specialistų nėra daug. Geri meistrai kvalifikaciją gali kelti tik praktiškai - dengdami stogus. Todėl šioje srityje gero meistro vertė vertinama uždengtų stogų kiekiu, o ne darbo metais. UAB „Redlita“ dengiami nendriniai stogai pelno geriausias klientų rekomendacijas būtent todėl, kad patyrę, kvalifikuoti mūsų meistrai kokybiškai uždengia vidutinio dydžio stogą per trumpą laiką – 1-2 savaites. Darbams naudojame geriausios kokybės nendres, todėl ekologiški ir ilgaamžiai mūsų nendriniai stogai - gražūs, estetiški ir itin kokybiški.

Nendrinis stogas nepaprastai dekoratyvūs, tinka ir prie medinių, ir prie mūro namo sienų, dera su aplinka, suteikia pastatui solidaus unikalumo. Toks stogas gali būti dengiamas ant įvairaus tipo namo konstrukcijų – tinka ir mūriniam, rąstiniam ar karkasiniam namui. Kokybiškai suprojektuotas ir padarytas nendrinis stogas gali tarnauti 50 ir daugiau metų. Nendriniai stogai gali atlaikyti pačias įvairiausias oro sąlygas. Nendrės atsparios neigiamam atmosferos poveikiui – drėgmei, saulės spinduliams, UV poveikiui.

Žiemą nendrinis stogas šildo, vasarą - apsaugo nuo kaitros. Tokie stogai gerai apsaugo nuo lietaus, drėgno sniego. Tai lemia nendrių atsparumas drėgmei, augalas nesiurbia vandens iš galų, nepermirksta iš viršaus. Nendrinis stogas pasižymi ir puikiomis garso slopinimo savybėmis - net ir didžiausia liūtis pastato viduje bus negirdima.
Jei nusprendėte savo svajonių namus užkloti nendriniu stogu – pakvieskite UAB „Redlita“ meistrus – darbus atliekame sąžiningai, kruopščiai, kokybiškai ir laiku.