Atgal

Šių dienų technologijomis atgimusi sena tradicija

Nendriniai stogai – gamta ant Jūsų namo stogo.Tūkstančius metų gyvuojanti tradicija stogus kloti nendrėmis, šiomis dienomis išgyvena atgimimą. Šiuolaikinės technologijos lėmė, kad šie stogai ilgaamžiškesni ir atsparūs gaisrui.

Kito lygio estetika – tinka visų tipų namams

Nendrinis stogas nepaprastai dekoratyvūs, tinka ir prie medinių, ir prie mūro namo sienų, dera su aplinka, suteikia pastatui solidaus unikalumo. Toks stogas gali būti dengiamas ant įvairaus tipo namo konstrukcijų – tinka ir mūriniam, rąstiniam ar karkasiniam namui.

Tarnauja 50 metų ir daugiau

Kokybiškai suprojektuotas ir padarytas nendrinis stogas gali tarnauti 50 ir daugiau metų. Nendriniai stogai gali atlaikyti pačias įvairiausias oro sąlygas. Nendrės atsparios neigiamam atmosferos poveikiui – drėgmei, saulės spinduliams, UV poveikiui. Natūraliai prisitaiko prie oro sąlygų, izoliuoja triukšmą Žiemą nendrinis stogas šildo, vasarą - apsaugo nuo kaitros. Tokie stogai gerai apsaugo nuo lietaus, drėgno sniego. Tai lemia nendrių atsparumas drėgmei, augalas nesiurbia vandens iš galų, nepermirksta iš viršaus. Nendrinis stogas pasižymi ir puikiomis garso slopinimo savybėmis - net ir didžiausia liūtis pastato viduje bus negirdima.

Kviečiame kreiptis konsultacijai Jei nusprendėte savo svajonių namus užkloti nendriniu stogu – pakvieskite mūsų meistrus – darbus atliekame sąžiningai, kruopščiai, kokybiškai ir laiku.

KONTAKTAI TEL. NR. +37064874709 ARBA EL. PAŠTAS vitalijus@redlita.lt